سبد خرید شما خالی است!

حفظ و رعایت حریم خصوصی

 

رعایت حریم خصوصی

گیلاس اطلاعات خصوصی استفاده کنندگان از خدمات وب سایت را محترم شمرده و از آن حفاظت می‏‌کند.

مطالب موجود در وب سایت گیلاس، مانند متن، آرم، آیکون، تصاویر، ویدئوها، موارد قابل دانلود، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط گیلاس، جزئی از اموال گیلاس محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود، در انحصار گیلاس است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای گیلاس محفوظ می‏‌دارد. به علاوه، نام­ خدمات ارائه شده و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار گیلاس است و هر گونه استفاده با اهداف تجاری پیگرد قانونی دارد. کاربران مجاز به استفاده از فهرست محصولات، قیمت، ویژگیهای فنی و هر گونه استفاده از مطالب وب‏‌سایت گیلاس و یا هر یک از خدمات، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با اهداف تجاری، هر گونه استفاده از داده کاوی، روبات، یا روش‌‏های مشابه مانند جمع آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق صراحتاً برای گیلاس محفوظ است.

 در صورت استفاده از هر یک از خدمات گیلاس، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که توسط حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است.

گیلاس، محصولاتی مناسب استفاده افراد زیر سن قانونی (18 سال) را به فروش می‏‌رساند و در صورتی که کاربران از سن ذکر شده جوان‌‏تر هستند می‌‏باید با اطلاع والدین و یا قیم قانونی، به خرید و پرداخت اقدام کنند.

مرجع یکتای رسمی ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی www.gilaas.com است. ما با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه از طرف آدرس‏‌های رسمی و تایید شده در سایت، با شما ارتباط برقرار نمی­کنیم. وب سایت گیلاس هیچگونه وب­سایت اینترنتی با آدرسی غیر از www.gilaas.com و همچنین، هیچ گونه شناسه­ای در برنامه‏‌های گپ اینترنتی ندارد و هرگز با این روش‏‌ها با شما ارتباط برقرار نمی­کند. کاربران برای برقراری ارتباط، تنها می‏‌توانند از آدرس‌‏های ذکر شده در بخش ارتباط با ما استفاده کنند.

//Google+
نماد اعتماد الکترونيکي